AKEV Başkanı Sayın Ekrem ÇALKILIÇ'tan Rektörümüze Görevinin Birinci Yılında Kutlama Mesajı

Prof.Dr. Kamile Perçin AKGÜL

Antalya AKEV Üniversitesi Rektörü

 

Sayın Rektörüm;

 

Öncelikle Antalya Kültür Eğitim Vakfı Başkanı olarak başarılı çalışmalarınızı takdirle izliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühleriyle; “Üniversitemizin Rektörü” olarak atanmanızın üzerinden koca bir yıl geçti. Bu süre zarfında üniversitemizin gelişimini her aşamada bize derinden hissettirdiniz. Şüphesiz bir ekip ruhuyla ve büyük fedakarlıkla gerçekleştirdiğiniz bu özverinizden dolayı şükranlarımızı arz ederiz. Bu arada;

Rektörlüğünüzün birinci yılını doldurduğunuz bu dönemde, Dünya Sağlık Örgütü tarafından Pandemi ilan edilen Covit-19 salgınının meslek hayatınıza kattığı tecrübe özellikle de bir iletişim hocası olmanız münasebetiyle iletişimin askıya alındığı böyle bir ortamda son derece önemlidir.

Değerli Hocam;

Bilindiği üzere artık yeni bir dünya düzeni kurulmaktadır. Bu süreçte üniversitemiz olarak yeni dünya düzeninde mutlaka doğru yerde konuşlanmalıyız ki hiç şüphesiz konuşlanacağımız bu yer bilimin temeli olmalıdır. AKEV Mütevelli Heyeti olarak genç nesillerin yetişmesine vesile olan kutsal görevinizin sene-i devriyesinde “TEMEL BİLİMLER” konusunda atacağınız her adımın arkasındayız. AR-GE projelerinizin sonuna kadar destekçisiyiz. Bu vesileyle başarılı çalışmalarınızın devamını bekler, ülkem ve genç nesiller adına hizmetlerinizin birinci yılını tebrik ederim.

Daha nice yıllara…

 

Ekrem ÇALKILIÇ

AKEV Başkanı