"Dostluk ve Eğitim Projesi" Burdur Belediyesi ve Antalya Akev Üniversitesi Ortak Bir Sosyal Sorumluluk Projesine İmza Atıyor

24.02.2021 tarihinde imzalanan protokolle Antalya Akev Üniversitesi bu tarih itibariyle Burdur Belediyesi barınağından sahiplenilecek her dostumuz için, sahiplenen kişiye %100 burs imkanı tanıyacak Yuva Ol Dost Kazan projesi hayata geçirilecek. Yine bu tarih itibariyle sahiplenilen sevimli dostlarımız için 28 Mayıs 2021'de bir Güzellik ve Yetenek Yarışması düzenlenecek. Bu yarışmada dereceye girenler için verilecek para ödülü de yine Antalya Akev Üniversitesi sponsorluğunda sahiplerine dağıtılacak.

 

Burdur Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun Ercengiz, Antalya Akev Üniversitesi Vakıf Başkanı Sayın Ekrem Çalkılıç ve Akev Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Kamile Perçin Akgül'ün büyük destek verdiği proje hem sokaktaki dostlarımıza sahip çıkılması hem de gençlerimize eğitim desteği verilmesi açısından oldukça önem taşıyor.

 

Proje 4 Ekim 2021 tarihinde sevimli dostlarımızın sağlık ve fiziksel durumları ile ilgili kontrollerin yapılmasının ardından burs ve ödüllerin sahiplerine dağıtılmasının ardından sona erecek.

 

https://www.burdurilkadim.com/haber-burdur-belediyesi-ve-antalya-akev-universitesi-dostluk-ve-egitim-projesi-19594.html

https://www.nnchaber.com/haber/6518263/burdur-belediyesi-ve-antalya-akev-universitesi-muhtesem-bir-sosyal-sorumluluk-projesine-imza-atiyor

https://www.burduryenigun.com/burdur-belediyesi-ve-antalya-akev-universitesiden-sosyal-sorumluluk-projesi/

https://www.aydinlik.com.tr/haber/burdur-da-sokak-hayvani-sahiplenen-ogrencilere-burs-verilecek-234648

https://www.guncel15.com/haber-burdur-bld-ve-akev-universitesinden-ortak-proje-7465.html

https://www.haberler.com/burdur-da-sokak-hayvani-sahiplenen-ogrencilere-13950297-haberi/

https://www.kanal15.com.tr/haber/burdur-belediyesinden-sokak-hayvanlari-projesi.html