Başımız Sağolsun

"Ey şehîd oğlu şehîd, isteme benden makber. Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber."

HAİN VE ALÇAK SALDIRIYI KINIYORUZ…

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Ülkemizin savunması ve vatanın güvenliği için görev yapan kahramanlarımıza, insanlıktan nasibini almamış alçaklar tarafından kalleşçe saldırı düzenlenmiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin açıkladığı son verilere göre 33 askerimiz şehit edilmiş, 32 Mehmetçiğimiz de yaralanmıştır. Antalya AKEV Üniversitesi olarak bu saldırıyı en ağır şekilde kınıyoruz.

Şehit olan askerlerin ailelerine ve Türk milletinin başı sağ olsun.

Türk milletinin ve devletimizin, yapılan her saldırıya gerekli cevabı vereceğine inancımız tamdır. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, sınır güvenliğini sağlamak ve mazlumlara kalkan olmak için, İdlib'deki görevlerini icrasına tüm kalbimiz ve inancımız ile desteğimiz devam edecektir.

Yapılan anlaşmalar ve ortak mutabakata bağlı kalınarak yürütülen bu operasyon, bir takım şer odakları ve kural tanımaz rejim güçleri tarafından sonlandırılmaya çalışılmaktadır. Ülkemizin sınır güvenliği ve milletimizin bekası açısından devletimizin yürüttüğü bu hassas çalışmaları Antalya AKEV Üniversitesi olarak tüm yapıları ile sonuna kadar destekliyoruz…
Milletimiz bu elîm gelişme karşısında sağduyulu olmalı ve devletimizin yanında yer almaya devam etmelidir. Türkiye'yi haklı mücadelesinde hiçbir güç yolundan çeviremeyecektir.

Yüce Türk milletinin başı sağolsun.