AKEV’de Bahar Dönemi Ziyareti

AKEV’DE BAHAR DÖNEMİ ZİYARETİ

Gençlik için el ele yeni projelere…

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, üniversitemizi ziyaret etti. Akev Vakfı Başkanı Ekrem Çalkılıç, Akev Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamile Perçin Akgül ile bir araya geldi.

Akev Vakfı Başkan Ekrem Çalkılıç, ziyaretin memnuniyet verdiğini belirterek, “Üniversitemiz her gün gelişiyor, eğitime yatırımlarını artırıyor. Gençlerin ülke ekonomisini ve geleceğe katkı yapacakları her hamlede üniversite olarak ortak girişimleri destekliyor, iş birliklerinin içinde olacağımızı vurguluyoruz.  Gençlerin ilime yönelik girişimci hareketleri ortak çıkış noktamız olacak” dedi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Osman Ercengiz, “Üniversite yönetimini makamlarında ziyaret ederek yeni eğitim dönemin hayırlı olmasını diledik. Ülke ekonomisine gençlerimizin kazandırılması ile ilgi konuları da değerlendirdik, desteğimizi vurguladık” şeklinde konuştu.

Üniversitemiz rektörü Prof. Dr. Kamile Perçin Akgül ise ortak fikir ve projelere her daim açık olduklarını vurgulayarak, “Tüm Burdur’lu öğrencilerimizi üniversitemize davet ediyoruz. Onların tüm girişimci projelerini destekliyoruz. Bugünün liseli yarının üniversiteli gençlerini okulumuzun eğitim serüveninde görmek istiyoruz” dedi.