Uluslararası Hakkında

Uluslararası İlişkiler Daire Başkanlığı 

 

Değerli Öğrencilerimiz ve Sevgili Öğrenci Adaylarımız;

Hayatta hedefleri ile var olan insanlığın en temel desteği hiç kuşkusuz eğitimdir. İnsanlığın gelişimi ve medeniyetin yükselişindeki temel argümanlar teknolojik ilerlemeler sayesinde başarılmıştır. Zaman içerisinde kuşaklar arasında gelişimi aktarmak eğitim kurumları ile mümkün olabilmiştir.

Genç ve azimli yapısıyla üniversitemiz sadece Türkiye’de yaşayan insanlara değil; tüm dünyanın istifade edebileceği bir kaynağa dönüşmek arzusundadır. 107.000 metrekare kampüs alanı içerisinde öğrencilerinin her türlü konforunu tesis ederken aynı zamanda yüzlerce ağacı barındıran huzurlu görüntüsü sayesinde de sizi her gün yeni bilgiler için hazır hale getirir.

Alanında değerli ve nitelikli akademik kadromuzu ve etkin teknik imkanlarımızı dünyanın her yerindeki öğrenci adaylarımız ile paylaşmak arzusundayız. Biliyoruz ki güvenerek, severek ve inanarak geleceğiniz üniversitemizde hayata dair planladığınız hedeflerinize ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Türk misafirperverliği ruhuyla sizleri ülkemizde, üniversitemizde görmekten mutluluk duyacağız.

AKEV Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Daire Başkanlığı olarak biz, yarınlar için sizin koyduğunuz hedeflere ulaşmanızda var gücümüzle yanınızda olmaya hazırız. Siz de gurur duyacağınız bir geleceğe adım atmak isterseniz sizi üniversitemize bekliyoruz. 

 

Öğr. Gör. Kadir USTA

Uluslararası İlişkiler Daire Başkanı